کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر دندانی موادی همرنگ دندان است که به منظور بهبود رنگ ، شکل و فرم دندان کاربرد وسیعی دارد ، از این رو استفاده از این مواد همرنگ دندان در دندانپزشکی زیبایی رو به افزایش است.

مزایای بی نظیر این روش در دندانپزشکی زیبایی توانسته افراد بسیاری را که قصد بهبود لبخند و ایجاد لبخند هالیوودی دارند را علاقمند کند.

بهبود ظاهر دندان و لبخند بدون صدمه به بافت دندان یکی از بهترین مزایای کامپوزیت ونیر دندانی می باشد به این معنی که انجام این روش نیازی به تراش دندان ندارد ، همچنین سرعت انجام این روش تنها در یک جلسه آن را به یک روش رویایی تبدیل کرده است.

زیبایی دندان با کامپوزیت ونیر دندانی

روش کامپوزیت ونیر برای اصلاح طرح لبخند به این صورت است که مواد کامپوزیتی همرنگ دندان روی دندانها توسط دندانپزشک زیبایی مالیده می شود و سپس شکل و فرم داده می شود ، این روش وابستگی زیادی به تبحر و هنر دندانپزشک زیبایی دارد.

انتخاب دندانپزشک زیبایی خوب مستلزم تحقیق و مراجعه به کارنامه وی می باشد که می توانید با مراجعه به نمونه کارهای کامپوزیت دندان آن پزشک زیبایی از این مهم اطلاع کسب کنید.

اگر دندان های خیلی سفید می خواهید یا میخواهید خیلی سریع دندان های صاف و خوش فرمی داشته باشید کامپوزیت ونیر بهترین راه است.

کاربرد های کامپوزیت وینر

انواع مشکلات دندان را می توان با روش کامپوزیت وینر اصلاح کرد این مشکلات می تواند یکی از موارد زیر باشد.

صاف کردن دندان های کج

اصلاح دندان های بد رنگ و لکه دار

رفع مشکل شکستگی دندان و آسیب دیده

بستن فاصله بین دندان ها

افزایش طول تاج دندان

هر چند روش های دیگری برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد اما همچنین هر کدام مزایا و معایب خود را دارند ، در هر حال روش کامپوزیت ونیر با توجه به هزینه و کیفیت بالا آن توصیه می شود.