دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

امروزه دندانپزشکی نه تنها به درمان مشکلات دهان و دندان می پردازد ، بلکه تمرکز خود را بر روی زیبایی دندان و اصلاح خط لبخند گذاشته و به سلامت روحی و عمومی فرد قدم بر می دارد.

لمینت دندان
دندانپزشکی زیبایی

قبل از اصلاح طرح لبخند

با پیشرفت علم دندانپزشکی و بروز شدن دندانپزشکی ترمیم و زیبایی به این باور رسیده ایم ، دندانپزشکی زیبایی می تواند نقص های دندانپزشکی سنتی را بپوشاند و درمانی جامع تر را ارائه دهد.

فعال کردن پتانسیل های زیبایی فرد می تواند جایگاه اجتماعی و حرفه ای فرد را ارتقا دهد و باعث بالا رفتن امید به زندگی شود.

در مثالی ساده می تواند به درمان پرکردن دندان اشاره کرد که معمولا با مواد تیره رنگ به نام آمالگام انجام می شود ، اما امروزه در دندانپزشکی زیبایی پرکردن دندان با مواد همرنگ دندان به نام مواد کامپوزیتی انجام می شود که ضمن مقاوم بودن آن از زیبایی بالایی برخوردار است.

در هر حال استفاده از روش های دندانپزشکی زیبایی در اصلاح طرح لبخند توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود بکشاند و جزئی از خدمات اصلی دندانپزشکی باشد.

سفید کردن دندان ، بلیچینگ

یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین راه های افزایش زیبایی دندان سفید کردن دندان ها می باشد ، سفید کردن دندان در دندانپزشکی زیبایی با روش های مختلف انجام می شود ، یکی از این روش ها بلیچینگ است.

کامپوزیت ونیر

استفاده از مواد کامپوزیتی در دندانپزشکی زیبایی به صورت وسیع می تواند انواع مشکلات زیبایی دندان را بهبود ببخشد ، مواردی نظیر بستن فاصله بین دندان ها ، ترمیم پوسیدگی دندان ، لب پر شدگی ، ترک خوردگی و تغییر رنگ دندانها

لمینت دندان

لمینت دندان نقابی زیبا بر روی دندانهای کج ، به هم ریخته ، بد رنگ و بد فرم است که به صورت حرفه ای می تواند لبخندی فرا تر از انتظار شما بسازد ، این پوسته سرامیکی به دلیل طول عمر بالا ، عدم رنگ پذیری و زیبایی طبیعی یکی از اصلی ترین روش های اصلاح طرح لبخند می باشد.

TOP