جرمگیری دندان

جرمگیری دندان یکی از خدمات در دندانپزشکی است که توسط بهداشت کار دهان و دندان انجام می شود و در مراحل پیچیده توسط پزشک انجام می شود.

اگر شما نیز هنگام مسواک زدن خون را در لثه های خود میبینید و خونریزی لثه دارید ، ممکن است دلیل آن جرم دندان باشد.

یکی از علت های اصلی بود بد دهان خونریزی لثه به واسطه مشکل جرم دندان است که بیشتر افراد درگیر آن هستند.

مزایای جرم‌ گیری دندان

جرمگیری دندان مزایا زیادی برای سلامت عمومی ، دندان ها و بافت لثه شما به همراه دارد ، با جرمگیری دندان از ابتلا به بیماری های سیستمیک باکتری های دهان که ممکن است عفونت را وارد خون کنند جلوگیری به عمل می آورد.

متاسفانه بیماری های ریه ، قلب ، دیابت ، سرطان ، کاهش وزن نوزاد و سایر مشکلات مشابه با ابتلا به بیماری‌های دهان و دندان ارتباط دارند.

با حذف جرم توسط جرمگیری دندان التهاب و خون ریزی لثه ها کاهش پیدا کرده و سلامت شما حفظ می شود.

بوی بد دهان پس از جرمگیری برطرف می شود و ظاهر دندان نیز زیباتر خواهد شد.

زمان استفاده از روش جرم‌گیری دندان

در صورتی که به بیماری ژنژیویت مبتلا شدید ( بیماری پیشرفته عفونت لثه ) یا التهاب لثه دارید ، دندانپزشک پس از بررسی درمان جرمگیری دندان را شروع خواهد کرد.

به یاد داشته باشید جرمگیری دندان هیچ عوارضی برای دندان ندارد و بهتر است هر چند وقت یکبار این کار را انجام دهید.

در کلینیک تخصصی ارتودنسی و دندانپزشکی ایده‌آل از روش‌های غیرجراحی موثر برای درمان بیماری‌های لثه از جمله التهاب و خون‌ریزی لثه و عوارض ناشی از این بیماری‌ها مثل لق شدن و از بین رفتن دندان استفاده می‌شود. در واقع برای درمان بیماری‌های لثه، روش جرم‌ گیری دندان یک درمان اولیه و موثر بوده و می‌تواند از بروز مشکلات جدی تر برای لثه‌ها و دندان‌ها پیشگیری کند.

مشاورین ما همواره در جهت اطلاع‌رسانی درباره ساعات کار پزشکان و روش‌های درمان آنها با شما همکاری خواهند کرد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های ۹-۷۷۷۳۱۰۰۷-۰۲۱ و ۹-۶۶۳۸۱۱۹۵-۰۲۱ با ما در ارتباط باشید.

TOP