ایمپلنت ارتودنسی

هنگام عمل کاشت ایمپلنت دندان ، ایمپلنت پیچی شکل در لثه و استخوان فک جایگزاری می شود ، اما ارتودنسی جهت مرتب کردن دندان ها مورد استفاده قرار میگیرد ؛ پس توصیه می گردد ابتدا دندان ها ارتودنسی و در جای مناسب قرار بگیرند سپس عمل ایمپلنت انجام شود.

در هر حال مشورت با یک متخصص ارتودنسی می تواند پس از بررسی اینکه بهتر است ایمپلنت کاشته وشد و به عنوان یک پایه برای ارتودنسی استفاده شود را به شما خواهد گفت.

متخصصان گروه ارتودنسی ایده‌آل ابتدا با دقت وضعیت دندان‌ها را ارزیابی می‌کنند و اولویت داشتن ایمپلنت یا ارتودنسی را مشخص می‌نمایند. ما جلب رضایت بیماران و برآورده ساختن خواسته‌های ایشان را سرلوحه فعالیت خود قرار داده‌ایم و به خود می‌بالیم که با بهره‌مندی از همکاری متخصصان گوناگون توانسته‌ایم درمان‌های ارتودنسی و ایمپلنت بسیاری را با موفقیت انجام دهیم.

مشاورین ما در گروه ارتودنسی ایده آل آماده پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه ارتودنسی و ایمپلنت دندان هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و یا گرفتن نوبت می توانید با شماره ۹-۶۶۳۸۱۱۹۵-۰۲۱ و ۹-۷۷۷۳۱۰۰۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

تعیین اولویت ایمپلنت و ارتودنسی

اگر قرار باشد لبخند شما زیبا شود ، از هر دو روش ایمپلنت و ارتودنسی استفاده می شود ، جراح دندانپزشک و متخصص ارتودنسی پس از مشورت و همکاری طرح درمان صحیح را برای شما به اجرا می آورند.

ایمپلنت به دلیل ثابت بودن و عدم امکان حرکت در استخوان قابلیت جابجایی مانند دندان های طبیعی را ندارد لذا باید احتمالات آینده جایگاه دندان های دیگر را در نظر داشته باشیم.

ایمپلنت پیش از ارتودنسی

تنها در صورتی که دندان ایمپلنت در مقابل و ایجاد مزاحمت برای حرکت دندان ها پیش از ارتودنسی ندارند قابل اجراست ، که البته این مورد بیشتر در افرادی که دندان های زیادی ندارند امکان پیر می باشد.

ایمپلنت پس از ارتودنسی

از آنجا که درمان ارتودنسی پایان یافته و دندان ها در محل مناسب قرار گرفته اند منعی برای انجام ندادن ایمپلنت وجود ندارد.