موسسین گروه ارتودنسی ایده آل با بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه ارائه خدمات تخصصی ارتودنسی اقدام به تاسیس کلینیک های ارتودنسی ایده آل در تهران نمودند تا خدمات تخصصی ارتودنسی و سایر درمانهای دندانپزشکی را در محیطی دوستانه به همراه جمعی از متخصصین با تجربه ایران ارائه نمایند.

در سال ۱۳۸۷ کلینیک ارتودنسی ایده آل غرب با همین هدف در منطقه بزرگراه نواب تهران احداث گردید و به دنبال تاسیس این مرکز، در سال ۱۳۹۰، گروه ارتودنسی ایده آل مرکز تخصصی ایده آل شرق را در منطقه تهرانپارس راه اندازی نمود.

هدف از تاسیس این مراکز فراهم آوردن زمینه ای جهت برخورداری اقشار مختلف جامعه از درمانهای تخصصی ارتودنسی بوده تا با توجه به تجربه کسب شده درطی سالیان متمادی بتوانیم خدمات تخصصی ارتودنسی را با کیفیت ایده آل و شرایط مناسب در فضایی مطمئن توسط متخصصین این رشته در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار دهیم.

به دنبال موفقیت روزافزون در ارائه این سرویس ها لزوم انجام سایر درمانهای تخصصی دندانپزشکی در کنار ارتودنسی احساس می باشد بنابرای با دعوت از متخصصین صاحب نام امکان انجام کلیه درمانهای تخصصی دندانپزشکی در این مراکز فراهم گردید.

درباره موسسیــن

مجموعه گردآوری شده حاصل سال ها تجربه و تلاش موسسین این مجموعه آقایان دکترعلیرضا خدیــوی و دکتر سعید قریشــی (از چپ به راست)متخصصین ارتودنســی دارای برد تخصصی می باشد.

همچنین ایشان عضو انجمن های زیر می باشند.

انجمن ارتودنتیست های ایـران (IAO)
انجمن بین المللی ارتودنتیست ها (WFO)
انجمن ارتودنتیست های آمریکا (AAO)
انجمن ارتودنتیست های اروپا (EOS)